  5. » Kullager 6304/22 C3 22x52x15
Kullager 6304/22 C3 22x52x15
Artikelnamn: Kullager 6304/22 C3 22x52x15
Artnr: 6304/22C3
Lagerstatus: Normalt 3-5 dagars leveranstid
Beskrivning
Kullager 6304/22 C3
Innerdiameter: 22mm
Ytterdiameter: 52mm
Bredd: 15mm
C3 = lagerglapp större än normalt
Specifikationer
Artnr: 6304/22C3
Kunder som köpt denna produkten har även köpt
  • Lager 6206 R-4 C3 20x62x16
    Normalt 3-5 dagars leveranstid
    Art nr. 6206R4
  • I lager
    Art nr. 32004X
  • GLIDLAGER BM 1415 FB Innerdiameter: 14mmYtterdiameter: 16mmLängd: 15mm Axelt...