  4. » Gummidämpare C 75X35-M12
Gummidämpare C 75X35-M12
Artikelnamn: Gummidämpare C 75X35-M12
Artnr: C-7535
Lagerstatus: I lager
Beskrivning
Gummidämpare C75X35
Typ: C
Diameter (ØD): 75mm
Höjd (H): 35mm
Gänga (G): M12
Hårdhet: 60 Shore
Specifikationer
Artnr: C-7535
Lagerstatus: I lager
Kunder som köpt denna produkten har även köpt
  • Gummidämpare D75X50 Typ: D Diameter (ØD): 75mmHöjd (H): 50mmGänga (G): M12Hå...
    I lager
    Art nr. D-7550
  • Dina senast besökta produkter
  • Skruv sexkant UNC 5/16"x51 Gänga, d: 5/16 (7,938mm) Totallängd utan huvud, l...