  4. » Gummidämpare A 50X20-M10
Gummidämpare A 50X20-M10
Artikelnamn: Gummidämpare A 50X20-M10
Artnr: A-5020
Lagerstatus: Normalt 2-4 dagars leveranstid
Beskrivning
Gummidämpare A50X20
Typ: A
Diameter (ØD): 50mm
Höjd (H): 20mm
Gänga (G): M10
Hårdhet: 60 Shore
Specifikationer
Artnr: A-5020
Kunder som köpt denna produkten har även köpt
  • Låsring SGH 75 Fosfaterad spårring i fjäderstål enligt DIN472 Låsring för h...
    I lager
    Art nr. SGH75
  • Gummidämpare A50X30 Typ: A Diameter (ØD): 50mmHöjd (H): 30mmGänga (G): M10Hå...
    I lager
  • Skruv insex UNC 1/2"x32 Gänga: 1/2 (12,7mm)Totallängd utan huvud: 32mmNom. G...