  4. » Gummidämpare C 100X40-M16
Gummidämpare C 100X40-M16
Artikelnamn: Gummidämpare C 100X40-M16
Artnr: C-10040
Lagerstatus: Normalt 2-4 dagars leveranstid
Beskrivning
Gummidämpare C100X40
Typ: C
Diameter (ØD): 100mm
Höjd (H): 40mm
Gänga (G): M16
Hårdhet: 60 Shore
Specifikationer
Artnr: C-10040
Dina senast besökta produkter
  • O-ring Inner dia: 61,9mm Tjocklek: 3,53mm Material: EPDM Användningstemp: -4...